RP73D1J21KBTG
MFR.Part #
RP73D1J21KBTG
JLCPCB Part #
C4014078
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS