CJP200J1R8J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CJP200J1R8J
Description
1.8Ω 200W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS