RP73D2A68K1BTDF
MFR.Part #
RP73D2A68K1BTDF
JLCPCB Part #
C1718572
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS