H8243RBYA
MFR.Part #
H8243RBYA
JLCPCB Part #
C1408616
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS