H8820RFZA
MFR.Part #
H8820RFZA
JLCPCB Part #
C3562407
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS