RP73D2A53K6BTDF
MFR.Part #
RP73D2A53K6BTDF
JLCPCB Part #
C6282410
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS