RP73D2A46K4BTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D2A46K4BTDF
JLCPCB Part #
C1718556
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS