352212RJT
MFR.Part #
352212RJT
JLCPCB Part #
C2076467
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250V 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS