RP73D2A392KBTDF
MFR.Part #
RP73D2A392KBTDF
JLCPCB Part #
C1718444
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 392kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS