RP73D2A26R7BTDF
MFR.Part #
RP73D2A26R7BTDF
JLCPCB Part #
C4247343
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS