CRGV2010F768K
MFR.Part #
CRGV2010F768K
JLCPCB Part #
C4065542
Description
-55℃~+125℃ 500mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS