H8560KFCA
MFR.Part #
H8560KFCA
JLCPCB Part #
C1404359
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS