RP73D2A158RBTDF
MFR.Part #
RP73D2A158RBTDF
JLCPCB Part #
C1718190
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 158Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS