TNPU08052K20BZEN00
MFR.Part #
TNPU08052K20BZEN00
JLCPCB Part #
C4074884
Description
-55℃~+125℃ 125mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS