RP73D2A14R7BTG
MFR.Part #
RP73D2A14R7BTG
JLCPCB Part #
C4348844
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS