RP73D2A130RBTG
MFR.Part #
RP73D2A130RBTG
JLCPCB Part #
C3978296
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS