RP73D2A12R7BTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D2A12R7BTDF
JLCPCB Part #
C1718457
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS