RT0805CRC071K18L
MFR.Part #
RT0805CRC071K18L
JLCPCB Part #
C2139387
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS