RP73D2A10KBTG
MFR.Part #
RP73D2A10KBTG
JLCPCB Part #
C4296369
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS