RP73D1J4K42BTG
MFR.Part #
RP73D1J4K42BTG
JLCPCB Part #
C4220626
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS