RP73D1J4K22BTG
MFR.Part #
RP73D1J4K22BTG
JLCPCB Part #
C3929020
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS