RP73D1J47R5BTG
MFR.Part #
RP73D1J47R5BTG
JLCPCB Part #
C4181866
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS