RP73D1J41K2BTG
MFR.Part #
RP73D1J41K2BTG
JLCPCB Part #
C3912939
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS