RP73D1J3K65BTG
MFR.Part #
RP73D1J3K65BTG
JLCPCB Part #
C4289179
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS