RP73D1J36K5BTG
MFR.Part #
RP73D1J36K5BTG
JLCPCB Part #
C4224234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS