RA73F1J1K91BTDF
MFR.Part #
RA73F1J1K91BTDF
JLCPCB Part #
C6636813
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS