RP73D1J23R2BTG
MFR.Part #
RP73D1J23R2BTG
JLCPCB Part #
C3948640
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS