RP73D1J16K9BTG
MFR.Part #
RP73D1J16K9BTG
JLCPCB Part #
C4141304
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS