RN731JTTD2132A25
MFR.Part #
RN731JTTD2132A25
JLCPCB Part #
C4030433
Description
-55℃~+155℃ 21.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS