RP73D1J107RBTG
MFR.Part #
RP73D1J107RBTG
JLCPCB Part #
C4299729
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS