H817R4BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H817R4BYA
JLCPCB Part #
C1408777
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS