ROX9J100K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX9J100K
JLCPCB Part #
C3357277
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 100kΩ 9W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS