3430A3F1R3TE
MFR.Part #
3430A3F1R3TE
JLCPCB Part #
C5501845
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS