ER5882RJT
MFR.Part #
ER5882RJT
JLCPCB Part #
C1405019
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 7W 82Ω Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS