ROX7J330R
MFR.Part #
ROX7J330R
JLCPCB Part #
C3561499
Description
-55℃~+200℃ 330Ω 7W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS