ROX5SSJ8R2
MFR.Part #
ROX5SSJ8R2
JLCPCB Part #
C3387377
Description
-55℃~+200℃ 5W 8.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS