Y0007833R300B9L
MFR.Part #
Y0007833R300B9L
JLCPCB Part #
C1470533
Description
-55℃~+125℃ 600mW 833.3Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS