ROX2SG100K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX2SG100K
JLCPCB Part #
C1368974
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 100kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±350ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS