H423R2BYA
MFR.Part #
H423R2BYA
JLCPCB Part #
C1411539
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS