RN73C2A576KBTD
MFR.Part #
RN73C2A576KBTD
JLCPCB Part #
C4008826
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS