RN73C2A84K5BTG
MFR.Part #
RN73C2A84K5BTG
JLCPCB Part #
C4288100
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS