CRGH0805F45R3
MFR.Part #
CRGH0805F45R3
JLCPCB Part #
C2100610
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 45.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS