RN73C2A75RBTD
MFR.Part #
RN73C2A75RBTD
JLCPCB Part #
C4085457
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS