RN73C2A7R32BTD
MFR.Part #
RN73C2A7R32BTD
JLCPCB Part #
C3945626
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS