RN73C1J1K74BTD
MFR.Part #
RN73C1J1K74BTD
JLCPCB Part #
C1715018
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS