RN73C2A7K87BTD
MFR.Part #
RN73C2A7K87BTD
JLCPCB Part #
C1716336
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS