RN73C2A6K98BTD
MFR.Part #
RN73C2A6K98BTD
JLCPCB Part #
C2089966
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS