RN73C2A698RBTG
MFR.Part #
RN73C2A698RBTG
JLCPCB Part #
C4199631
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS