RN73C2A5K23BTG
MFR.Part #
RN73C2A5K23BTG
JLCPCB Part #
C3950648
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS