RN73C2A53R6BTG
MFR.Part #
RN73C2A53R6BTG
JLCPCB Part #
C4023929
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS